Loading...

Verena is niet langer beschikbaar

Vind meer oppassers in Mount Pearl!

VInd

Verena R., oppas in Mount Pearl

  • 29 jaar, 2 jaar ervaring

  • , 8.00€/uur
  • Af en toe
  • Na school
  • Fulltime
  • Talen:
    Duits (Moedertaal) , Engels (Vloeiend)
  • Nationaliteit:
    Duits
  • Professionele ervaring :
    2 jaar ervaring
  • Rijbewijs ja
    EHBO certificaat ja
  • Eigen auto nee
    Heeft zelf kinderen nee
Neem contact op met Verena
Dit profiel is misschien niet meer beschikbaar.

German Master student

Hi, my name is Verena and I am a 24 year old Master student at Leiden University. I'm originally from Germany and unfortunately don't speak Dutch, but I am fluent in English and German. After highschool I spent one year working in a children's home in India where I worked with children between four and fifteen years old. In addition to that, I also have a lot of experience tutoring children. If you would like to get to know me, please don't hesitate to send me a message. I'd be happy to hear from you.

Beschikbaarheid Verena

Beschikbaar voor nachtwerk*

Taken waar Verena je mee kan helpen

Koken
Huishouden
Zorg voor kinderen van 6 maanden tot 2 jaar
Zorgen voor kindjes van 2 tot 6 jaar
Zorgen voor kinderen ouder dan 6 jaar
Zorgen voor zieke kindjes

0 beoordelingen van ouders

Professionele ervaring: 2 jaar ervaring

  • Geen informatie

Meer over Verena

I study psychology and love travelling and playing the guitar and the piano. I also enjoy playing volleyball and spending time outdoors.

Locatie

Approximative location.